Pravidla

Pravidla pro příspěvky na cestovatelském blogu

1. Fotografie

Fotografie budou tvořit pravděpodobně nejběžnější způsob zprostředkování zážitků. Naše kapacity na servru jsou omezeny, nahrávejte prosím fotografie s rozlíšením maximálně 1024px pro delší stranu anebo velikost jedné fotografie by neměla přesáhnout 300 kB.

2. Videa

Důrazně upozorňujeme, že není povoleno přímo nahrávat videa na náš server. Prosíme o vkládaní videa pomocí embed ze servrů youtube nebo vimeo.

3. Kategorizace

Aby bolo možné pro čitatele i pro Vás lépe se orientovat v příspěvcích, prosíme o důsledné dodržování kategorií podle kontinentu, zemí a aktivity. Každý příspěvek musí být zařazen do aspoň jedné kategorie. Toto nastevení je v pravé části při editaci příspěvku. Prosíme nevztvářejte nové kategorie, ak Vám kategorie chybí, dejte nám vědet a my ji přidáme.

4. Geolokace

Pokud u příspěvku uvede přesnou GPS polohu, bude zobrazen na globální mapě všech příspěvků na blogu. Zvyšuje to přehlednost pokud někto hledá informace o konkrétní oblasti. Každý příspěvek může mít víc bodů na mapě, používáme plugin Mappress http://wphostreviews.com/mappress-documentation

5. Vhodný obsah

Blog slouží pro cestovatele jako zápisník a zároveň jako informace pro jiné cestovatele. Užívejte ho prosím tak, aby byl ke prospěchu všem

6. Nevhodný obsah

I když budeme asi všechny přispěvatele znát osobně, jen pro jistotu upozorňujeme, že obsah pornografický, vulgární, či jinak pobuřující nebude na stránkách tolerován.